Jak spędzać czas na Farmie Wuja Toma – Dyniolandii? Zabawy dla starszych i młodszych gości

Sezon 2023 na Farmie Wuja Toma, czyli wyjątkowej farmie dyń w stylu retro został oficjalnie otwarty. Od 1 kwietnia z uśmiechem i nową energią witamy naszych gości. Poniżej znajdziecie propozycje spędzania czasu korzystając z naszych atrakcji dla całych rodzin w Warszawie. 

Atrakcje na farmie dyń dla starszych dzieci

Na Farmę Dyniolandię możesz zabrać także swoje starsze dzieci. Z obserwacji widzimy, że i Ci goście potrafią spędzić miły czas w naturze. 

Co na farmie dyń Dyniolandii może zainteresować dziecko w wieku późnoszkolnym?

Jako najchętniej odwiedzaną przez nie atrakcję zaliczamy mini zoo. W Warszawie nie ma wiele tego typu miejsc. Na Farmie Wuja Toma przez cały rok mieszkają: króliki, kózki, owce, indyki, gęsi i kury. Ich dokarmianie i głaskanie sprawia przyjemność osobom w każdym wieku. Nasza obsługa chętnie dzieli się historiami z pracy przy zwierzętach, zachęcając tym do poznawania nowych hobby przez młodzież.

Od kwietnia 2023 wprowadziliśmy również wyjątkowe spotkania ze zwierzętami. Już za 35 zł od osoby możesz zabrać na spacer jedną z alpak lub miniaturowych świnek. Te pierwsze rozczulają swoimi słodkimi mordkami i futrem, a drugie – na smyczy wędrują tak samo jak zwierzęta domowe! To niezwykły czas, podczas którego dzieci czerpią korzyści ze spędzania czasu ze zwierzętami.

Równie dużym zainteresowaniem cieszą się często zażarte rozgrywki w kółko i krzyżyk. Ta jedna z najpopularniejszych gier strategicznych jest u nas w wersji XXL. Podobnie proca, na której można ćwiczyć swoją celność i zręczność. 

Może zaproponuj swojemu starszemu dziecku turniej? Nie zapomnij o atrakcyjnej nagrodzie! Polecamy zapiekankę famerską i zimny napój ze strefy gastro.

Twoje dziecko może nauczyć się także przydatnej umiejętności rozpalania ogniska. W miejscach specjalnie do tego wyznaczonych, Ty lub pomocna osoba z obsługi może pokazać, w jaki sposób najlepiej rozpalić ogień. To umiejętność, którą każdy poszukiwacz przygód powinien opanować!

Możesz również powierzyć mu ważne zadanie – przygotowanie kiełbasek na grillu. To przynosi satysfakcję i jest dla dzieci ważnym testem odpowiedzialności.

Farma Wuja Toma to także miejsce przyjazne wielbicielom historii. Tylko u nas znajdziesz zabytkowe maszyny i narzędzia rolnicze, a także amerykańskie pick-upy. 

Dla nieco starszych fanów samotnego spędzania czasu, polecamy taras widokowy lub wspięcie się na snopy siana. To z nich rozpościera się najlepszy widok na naszą farmę. 

Atrakcje dla młodszych dzieci

Kilka lat młodsze dzieci nie mają żadnych problemów, żeby znaleźć zajęcie dla siebie na Farmie Dyń w Warszawie. 

Lubią poznawać nowe kształty i faktury na rozbudowanej ścieżce sensorycznej, która przynosi korzyści dla ich rozwoju. Podobnie strefa retro – młodsze dzieci czerpią przyjemność z zasiadania za kółkiem zabytkowych maszyn i słuchania opowieści o dawnych sposobach uprawy pola. 

Mogą również poznać podstawowe rośliny rolne w ich naturalnym środowisku i zachwycić się wieloma kolorami łąki kwietnej, która jest siedliskiem pożytecznych owadów.

Jednak przede wszystkim, najmłodsi przyjeżdżają tu z rodzinami, aby wyszaleć się na rozbudowanym parku rozrywki. Zjechać na tyrolce, poskakać na Mega Dyni, pozjeżdżać na zjeżdżalni i urządzić wyścigi na słomianym torze.

Nowy sezon na Farmie Dyń Dyniolandii – Warszawa zaprasza!

Wiosna to najlepszy czas, żeby odwiedzić farmę. Czas spędzony na Farmie Wuja Toma – Dyniolandii to poszerzanie wiedzy najmłodszych i czysta dziecięca radość.

Zapraszamy!