Farma wuja Toma nowości w sezonie 2024.

Przepiękny i malowniczy park rozrywki w Warszawie to właśnie Farma wuja Toma. Po drugiej stronie miasta, ta urokliwa farma oferuje nie tylko wyjątkowy sad owocowy z drzewami sosny, świerkami i jarzębiną, ale także zapiera dech w piersiach wiejski ogród z bylinami. Tego nie możecie przegapić!

Jak co roku jest nam niezmiernie milo rozpocząć cykl artykułów prezentujących nowości, które wprowadzimy w nowym sezonie na farma dyń warszawa.  Sad, gdzie odnajdziemy tradycyjne gatunki drzew oraz krzewów owocowych. Zobaczycie nowe romantyczne foto strefy oraz wiejski ogród z bylinami. Posadziliśmy morele, brzoskwinie, jabłonie, grusze, śliwy, czereśnie oraz maliny, porzeczki i agrest. Dzięki temu stworzyliśmy kolejna ścieżkę edukacyjno- sensoryczną. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach zdjęć dla których powstały nowe romantyczne strefy foto. Farma wuja Toma to nie tylko prawdziwy raj dla miłośników przyrody, ale również idealne miejsce na randkę czy spędzenie miłego dnia z rodzina.

Wiejski ogród z bylinami to nie lada gratka dla miłośników kwiatów i zieleni. Wśród kolorowych kwiatów, ziołowych aromatów, farmerskiego klimatu i romantycznego otoczenia, każdy znajdzie swój zakątek do relaksu i zachwytu. Farma to miejsce, które nie tylko wizualnie inspiruje, ale również pozwala zanurzyć się w naturalnej atmosferze, a nasze dzieci biegają tu z uśmiechami na twarzy, tym bardziej że kwietne ogrody odeszły już w zapomnienie i praktycznie zniknęły już z naszego Polskiego krajobrazu.

Farma wuja Toma w Warszawie to jednak nie tylko spokojny sad i malowniczy ogród. Przenieśmy się również do parku rozrywki, który oferuje rozrywkę dla wszystkich w każdym wieku. Od rodzinnego karmienia zwierząt w mini zoo po wspólną zabawę w park linowy czy skakanie na największej w Polsce mega dyni. Wspólne radości, śmiech i przepiękne zdjęcia w foto strefach to nieodłączna część tego magicznego miejsca.

Odwiedzając Farmę wuja Toma w Warszawie, odkrywasz nie tylko bogactwo natury w mini zoo z oswojonymi zwierzętami, sadzie owocowym i ogrodzie z bylinami, ale również cieszysz się zabawą w parku rozrywki, który sprawi, że dzień stanie się pełen przygód i wspomnień. 

Farma wuja Toma to nie tylko miejsce na mapie Warszawy, to doświadczenia sensoryczne i wspomnienia, które pozostaną z Tobą i Twoimi najbliższymi na zawsze. Farma jest prawdziwym klejnotem przyrody w środku Warszawa, który warto odkryć i podziwiać.