Drewniane i ekologiczne noworoczne nowości na Farmie wuja Toma.

Farma wuja Toma w Warszawie to miejsce rekreacyjne, które rozwija się cały czas, tworząc nowe udogodnienia sprawiające, że czas spędzany u nas stanie się jeszcze bardziej przyjemny. Wszystkie nowości, które wprowadzamy są dostosowane zarówno dla grup zorganizowanych- wycieczki szkolne i przedszkolne oraz dla klientów indywidualnych.

Zaprojektowaliśmy nowe drewniane ławki i stoły, wkomponowane w styl retro naszej farmy. Dzięki temu niepowtarzalnie wyglądają i są wygodne w użytkowaniu przez dzieci i dorosłych. Takich przyjaznych przestrzeni do odpoczynku i jedzenia mamy teraz pięć. To nie tylko estetyczne dodatki, ale także inicjatywa mająca na celu realne zwiększenie komfortu odwiedzających.

Drugą z drewnianych nowości jest odnowiona grill strefa jedzeniowa zlokalizowana po lewej stronie naszego parku rozrywki w pobliżu mini Zoo. Zainspirowana starym farmerskim klimatem, ta nowa przestrzeń oferuje świeże dania z grilla przygotowywane na miejscu. Na Farmie wuja Toma w Warszawie, goście mogą cieszyć się unikalnymi smakami i najlepszej jakości produktami.

Trzecią nowością jest słodka food strefa, która tworzymy z myślą o wszystkich łakomczuchach. Oczywiście cala wykonana z najbardziej ekologicznego materiału, czyli drewna.

Na koniec wycieczki szkolne i przedszkolne będą miały małą niespodziankę w postaci dużego drewnianego traktora, na który każdy będzie mógł wejść i zrobić sobie niezapomniane zdjęcie. Ciągnik rolniczy wykonaliśmy w 100% ręcznie wykorzystując do tego drewno topoli.

Mamy nadzieje, że już w kwietniu odwiedzicie nas i sami ocenicie wszystko co dla Was przygotowaliśmy.