Święto dyni czyli Halloween po polsku i na wesoło!

To był prawdziwy strzał w dziesiątkę na Farma dyń Warszawa.

Przebrania, słodycze i dawka strachu pomieszana z wesołą atmosferą zdominowały nasz park rozrywki dla dzieci, dorosłych oraz rodzin z dziećmi w ostatni tydzień października. Mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć wszystkich wielbicieli tego wydarzenia!

Przez cały weekend nasi odważni goście mieli okazję spotkać wystylizowanych animatorów, którzy spacerowali po farmie, robili psikusy i rozdawali cukierki.

Wszystkie dekoracje, które towarzyszyły nam przez cały ten czas, wzbudzały dreszcz emocji i sprawiły, że nikt nie mógł oderwać wzroku od naszych specjalnie wystylizowanych dekoracji!

Nawet Mini Zoo było pięknie udekorowane, a nasze zwierzaki bardzo zadowolone.

A gdy zapadł zmrok, kolorowe światełka ożywiły każdy zakamarek wielkiej Farma wuja Toma w Warszawie, tworząc magiczny klimat, który pozwolił wszystkim bawić się jeszcze dłużej! 

Niezapomniane chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi wśród mnóstwa dekoracji i radosnego śmiechu na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich naszych Gości.

Dziękujemy wszystkim naszym fantastycznie przebranym Gościom, którzy dołączyli do nas w miniony weekend, aby uczynić Halloween na Farmie jeszcze upiorniejszym i śmieszniejszym. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń i niebanalnej rozrywki. 

Nie możemy doczekać się kolejnych halloween na farmie dyń Warszawa w kolejnym 2024 roku