Pierwsze urodziny Farmy wuja Toma

12 sierpnia 2023 roku na Farmie wuja Toma w Warszawie mieliśmy przyjemność świętować pierwsze urodziny.

Od samego początku dnia mieliśmy przygotowany szereg atrakcji dla naszych gości, którzy jak zwykle nie zawiedli i czekali na otwarcie bramy od samego rana.

Pierwszy raz w historii farmy otworzyliśmy labirynt w kukurydzy Warszawa- słynny Corn maze. Tego typu rozrywka jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, gdzie rolnicy na ogromnych polach kukurydzy wycinają labirynt do którego zapraszają wszystkich odwiedzających. Nasz labirynt jest unikalny jeszcze z jednego powodu- tuż obok niego znajduje się taras widokowy, z którego można obserwować ludzi szukających prawidłowego wyjścia.

Jak na urodziny przystało nie była to jedyna atrakcja. Na farmę zawitał byk jako kolejna atrakcja rodem z USA, czyli tak zwane rodeo. Kilkaset osób miało okazje dosiąść wściekłej bestii i spróbować utrzymać się na niej jak najdłużej. Oczywiście stopień trudności był inny dla dzieci niż dla dorosłych, ale zabawa była wyśmienita dla jednych i drugich. Atrakcja zrobiła taką furorę, że planujemy wprowadzić ją jako cykliczną rozrywkę.

Jak przystało na prawdziwy park rozrywki Warszawa i urodziny- nie mogło zabraknąć setek życzeń, balonów, uśmiechów oraz farmerskiego tortu. Mnóstwo osób zatrzymywało się w naszej retro strefie gdzie podziwiało maszyny i pojazdy z lat 50-tych poprzedniego stulecia. Jest to miejsce stworzone pod sesje zdjęciowe. W zależności od pory roku zmieniamy ich wystrój co powoduje, że są uniwersalne i interesujące w każdej porze roku. Szczególnie teraz nie zapominamy, że jesteśmy również farma dyniowa Warszawa. Zaczyna się pojawiać coraz więcej pomarańczowego koloru i wiele odmian dyń, które są naszym znakiem rozpoznawczym. Tak naprawdę nie możemy się już doczekać tej eksplozji kolorów!

Na koniec nie możemy zapominać, że Farmę tworzą ludzie którzy tu pracują. To oni wymyślają nowe atrakcje, udogodnienia oraz starają się żeby wszyscy goście poczuli sielankowy wiejski klimat retro i wracali do nas zawsze z uśmiechem.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wszystkie miłe słowa, które od Państwa usłyszeliśmy i zapraszamy na kolejne urodziny już za rok!

Obiecujemy, że znowu Was zaskoczymy.