Nowości na farmie u wuja Toma. Czym zaskoczymy Was w kolejnym sezonie?

Czas spędzony na farmie wuja Toma, znajdującej się na warszawskich Bielanach, jest zawsze miłym wspomnieniem. Uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, co będzie czekało na Was w kolejnym sezonie. Poznajcie nowych mieszkańców i atrakcje jakie przygotujemy dla Was… Gotowi?

Nowe atrakcje na warszawskiej Farmie Wuja Toma

Dopiero co pożegnaliśmy ostatniego gościa w sezonie 2022, a już obmyślamy dla Was nowe atrakcje na sezon 2023! Mimo że Farma Wuja Toma jest tymczasowo zamknięta dla odwiedzających (sezon 2022 trwał od lipca do końca listopada), ruch na niej nie dobiega końca! Krzątamy się, planujemy i cały czas budujemy.

Sprawdźcie, co będzie na Was czekało!

Nowi mieszkańcy

Powiększamy ulubioną strefę dzieciaków: w mini zoo powitamy kolejne gatunki zwierząt. Puchate alpaki i najbardziej kolorowa odmiana indyków przywita Was już w sezonie 2023.

Taras widokowy

Pamiętacie kontenery, dotychczas niedostępne dla gości? Właśnie zaczynamy ich metamorfozę! W nowym sezonie posłużą jako zabezpieczony i przygotowany dla całych rodzin taras widokowy z panoramą na całą Farmę Wuja Toma.

Nowe miejsca do sesji foto

Wystarczy spojrzeć na naszą galerię zdjęć, by stwierdzić, że Farma wuja Toma to bardzo fotogeniczne miejsce. A od nowego roku będzie jeszcze więcej pretekstów do pstrykania niepowtarzalnych zdjęć. Na terenie farmy staną zabytkowe traktory, samochody i bryczka. Wyczuwamy mnóstwo oryginalnych fotek!

Rozbudowana ścieżka sensoryczna

Nasza ścieżka edukacyjna zyska kilka nowych punktów. Wizyty naszych małych przyjaciół w grupach zorganizowanych staną się bardziej atrakcyjne.  Ścieżka pobudzająca wszystkie zmysły będzie od teraz przystosowana dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.

Nowe drzewa

Na terenie farmy sadzimy kilkadziesiąt nowych drzew, zarówno liściastych jak i iglastych. Zazieleniamy Warszawę.

Labirynt w kukurydzy

Amerykański corn maze niebawem wyrośnie na Farmie wuja Toma. Labirynt w kukurydzy przyniesie wiele radości nawet naszym nieco starszym gościom.

Słuchamy Was! Większa strefa gastro oraz nowa strefa łazienkowa

Dziękujemy za wszystkie opinie i komentarze! Dzięki nim zmieniamy się tak by odpowiadać na faktyczne potrzeby naszych gości. W sezonie 2022 często poruszaliście temat łazienek i strefy gastronomicznej. W tych obszarach stawiamy na poważne zmiany.

Budujemy nową strefę, która będzie większa, cieplejsza i intymniejsza. Pojawi się również przebieralnia z przewijakiem

Otwieramy drugi punkt gastronomiczny. Wasze opinie na temat naszej strefy GASTRO skłoniły nas do utworzenia kolejnych punktów, w których znajdziecie jeszcze więcej ulubionych smaków. Od sezonu 2023 każdy będzie mógł zaspokoić swój apetyt w naszych nowych food truck-ach, gdzie znajdziecie zróżnicowany asortyment. 

Nie możemy się doczekać, a Wy?