Co robić na weekend w Warszawie z dzieckiem? Zdjęcia, zabawa na świeżym powietrzu i mini zoo

Wyjazd do Warszawy z dzieckiem nie musi oznaczać zwykle męczącego dla najmłodszych zwiedzania historycznych miejsc i czasu spędzonego wśród betonu. Farma Wuja Toma – Dyniolandia, to zielone miejsce na warszawskich Bielanach, w którym Twoje dziecko przeżyje przygodę. Sprawdź, jak oryginalnie możesz spędzić u nas czas i zafundować dziecku niezapomniane przeżycia.

Farma dyń jako oryginalne miejsce do zdjęć w Warszawie – Farma Wuja Toma Dyniolandia

Niezależnie od pory roku, farma dyń w Warszawie to świetne miejsce na sesje fotograficzne – rodzinne, produktowe czy w formie reportażowej. Fotorelacje z sezonu 2022 możesz zobaczyć w galerii zdjęć.

W sezonie 2022 bardzo chętnie oznaczaliście nas na zdjęciach. Mamy nadzieję, że w nadchodzących ciepłych i jesiennych miesiącach będziecie to robili równie chętnie. 

Najlepsze zdjęcie udostępniamy na profilu instagramowym Farmy Wuja Toma – Dyniolandii.

Zdjęcia to najlepsza pamiątka, a od wiosny 2023 roku, na Farmie znajdziecie nowe miejsca do wykonywania oryginalnych sesji zdjęciowych. Już od nowego sezonu na Farmie Wuja Toma – Dyniolandii znajdziecie farmerskie retro pojazdy, takie jak pług, stary amerykański dostawczak, traktor i wiele więcej.

Nie jesteście fanami maszyn? Łapcie nasze pomysły na zdjęcia: 

  • pamiątka z wyjątkowych urodzin dziecka zorganizowanych na farmie,
  • nastrojowy wieczór przy ognisku,
  • zdjęcia ze spaceru z alpakami,
  • rodzinna rozgrywka w kręgle na świeżym powietrzu,  
  • zdjęcie dronem nad labiryntem z kukurydzy dostępnym od wiosny 2023 r.,
  • fotorelacja z wycieczki szkolnej i pobytu dziećmi ze zwierzętami w mini zoo,
  • zdjęcie z samego szczytu labiryntu ze słomy,
  • czy szalone skoki na wielkiej trampolinie w kształcie dyni.

Atrakcje na Farmie Wuja Toma

Na Farmie Wuja Toma – Dyniolandii, czas miło spędzają dzieci w każdym wieku i o wielu zainteresowaniach. Dla tych nieco starszych, świetną opcją jest park linowy, słomiany tor wyścigowy czy tzw. corn maze – labirynt, który zawita do nas od wiosny 2023 r.

Dla mniejszych pociech lub tych spokojniejszych, przygotowaliśmy ścieżkę do edukacji sensorycznej, na której w przyjemnej atmosferze poznają dotyk i zapach nieznanych dotąd składników, pobawią się w basenie z kukurydzą lub poznają z puchatymi mieszkańcami farmy – królikami, kózkami i alpakami.

Z doświadczenia wiemy, że dla wszystkich dzieci, hit jest jeden: to dmuchana mega dynia, na której mogą skakać tak wysoko, jak jeszcze nigdy wcześniej!

Mini zoo w Warszawie

Szukasz mini zoo w okolicach Warszawy, żeby zapoznać swoją pociechę ze zwierzętami? Nie musisz szukać daleko. Wpadnij do nas! Do Farmy Wuja Toma na Bielanach dojedziesz komunikacją miejską.

Możesz także dowiedzieć się więcej o korzyściach spędzania czasu ze zwierzętami dla rozwoju dziecka. Oprócz nauki empatii, to także najlepszy sposób na zmniejszenie stresu dziecka.

A wieczorem… ognisko na farmie dyń!

Po godzinach zabawy, zwykle przychodzi czas na odpoczynek. Ten na świeżym powietrzu smakuje najlepiej! 

Zadaszone wiaty i miejsce na ognisko lub grilla to punkty, w których nasi goście mogą odpocząć, napić się i obserwować, jak z zachodem słońca życie na farmie powoli układa się do snu. 

Pieczone na żywym ogniu kiełbaski i grzanki to miłe zwieńczenie dnia. A naszych gości, którzy nie jadają mięsa, zapraszamy do Strefy Gastro, w której w przyszłym sezonie również będziemy serwować wyjątkową zupę-krem z dyni. 

Obserwujcie nas – już niedługo kolejne nowości na blogu.